کی‌روش: فردا استعفا می‌دهم

کی‌روش: فردا استعفا می‌دهم

کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی اعلام کرد از روز یازدهم اردیبهشت سمتی در تیم ملی ایران نخواهد داشت.

 به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرتغالی تیم ملی با اعلام این جمله انصراف خود را از هدایت تیم ملی اعلام کرده است.

پس از پایان دیدار تیمهای پرسپولیس و فولاد سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در گفتگویی اظهار کرد: فردا برگه استعفای خود را به تاریخ یازدهم اردیبهشت و در روز انتخابات فدراسیون فوتبال تقدیم آقای کفاشیان خواهم کرد.

این تصمیم برای کمک به ایشان است چرا که اگر من را اخراج کند مردم و بازیکنان علیه اش خواهند بود و اگر کی روش را نگه دارد اسدی، رییسش و گروهی که با اسدی هستند به مخالفت با ایشان خواهند پرداخت که این موضوع مشکل بزرگی برای رییس فدراسیون خواهد بود. به همین دلیل فردا استعفای خودم را به تاریخ یازدهم اردیبهشت به ایشان تقدیم خواهم کرد.

وی افزود: کاری که در حال انجام است و کمک نکردن به تیم ملی برای من ناراحت کننده است و عصبانی ام کرده است و چنین موضوعی (کمک نکردن به تیم ملی) برای من نامفهوم است. اگر به همین یک دلیل به تیم ملی کمک نشود، این قابل قبول نیست. به همین خاطر برای نشان دادن حسن نیتم فردا استعفای خودم را که مورخ یازدهم اردیبهشت است تقدیم خواهم کرد تا بعد از انتخابات ایشان یا رییس جدید بتوانند تصمیم جدیدی بگیرند.
طبقه دوم آزادی برای استقلالی‌ها رایگان می‌شود

طبقه دوم آزادی برای استقلالی‌ها رایگان می‌شود

این روزها رایگان شدن تماشای فوتبال برای طرفداران تیم ها یه یک حربه جالب تبدیل شده تا قهر تماشاگران با ورزشگاه ها به پایان برسد.

 به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که باشگاه پرسپولیس استارت این اقدام جالب را زد و توانست رکرود حضور تماشاگر در لیگ پانزدهم را در چند بازی متوالی بشکند سایر باشگاه ها هم تصمیم به چنین اقدامی گرفتند تا به یکباره میانگین حضور تماشاگر در ورزشگاه ها شکسته شود. از اهواز گرفته تا اصفهان و تبریز و ... طرفداران فوتبال با علم به این که نباید هزینه ای بابت خرید بلیت بپردازند به ورزشگاه ها رفتند و بازی را تماشا کردند.

همین موضوع استقلالی ها را نیز وسوسه کرد تا با درپیش گرفتن رویه ای که رقیب سنتی شان در چند بازی گذشته در پیش گرفته زمینه را برای آشتی طرفداران شان با استادیوم آزادی فراهم کنند تا در راه تثبیت صدرنشینی و موفقیت در کورس قهرمانی از یار دوازدهم به بهترین شکل ممکن بهره ببرند. در حالی که فردا استقلال مهمان نفت تهران خواهد بود و باید در تختی به مصاف شاگردان علی منصوریان برود باخبر شدیم مسئولان این باشگاه در حال رایزنی با سازمان لیگ هستند تا برای مصاف حساس روز جمعه برابر گسترش فولاد در هفته بیست و یکم طبقه دوم آزادی را برای طرفداران شان رایگان کنند.

با این تصمیم حالا همه منتظر هستند ببینند طرفداران استقلال هم همچون رقیب دیرینه شان می توانند رکورد تماشاچی در لیگ پانزدهم را بشکنند یا نه؟!
چرا نوراللهی خط خورد؟ (گزارش)

چرا نوراللهی خط خورد؟ (گزارش)

خط خوردن احمد نوراللهی از فهرست 18 نفره یکی از تصمیمات مهم برانکو در بازی دیروز بود. گزارش اختصاصی ورزش سه از این ماجرا را بخوانید .

 
پرده اول: رختکن پرسپولیس بین دو نیمه بازی با سپاهان

برانکو از دست بازیکنانش عاصی است. از بی توجهی به دستوراتش. از تک روی ها و لو دادن توپ ها.او دوباره همه چیز را روی وایت برد می نویسد و تاکتیک ها را بازآموزی شفاهی می کند. نیک سیرت مترجم برانکو جملات را ترجمه کرده و هر بار که برانکو رو به یک نفر خواسته هایش را بر زبان می آورد او هم با همان حرارت حرفها را تکرار می کند.

وقت استراحت تمام است و تیم باید به زمین برود که پورفسور می گوید: علی(علیپور) جای احمد(نوراللهی) بازی می کند. خوردبین برگ تعویض را می نویسد. نوراللهی کلافه می شود. یادش می آید همین چند روز پیش برانکو به او گفته که نگران خط خوردن از تیم امید نباش. کمکت می کنم به تیم ملی بزرگسالان برسی. حالا سر بزنگاه و در روزی که دفاع چپ سرخ ها(حاتمی) حتی پرتاب اوت ها را روی سر خودش فرود آورده ، نوراللهی باید تاوان مشکلات جناح چپ را پس بدهد. او وسایلش را جمع می کند و به همبازیانش می گوید می روم روی سکو بازی را ببینم. یکی خبر را به برانکو می رساند. او فقط چشم غره می رود. نوراللهی نیمه دوم حاضر نمی شود روی نیمکت بنشیند.او در رختکن می ماند تا بازی را از تلویزیون رختکن ببیند. بعد از بازی برانکو همه شایعات درباره دلخوری نوراللهی را رد می کند. نوراللهی فردای بازی با کریم باقری و قنبرپور حرف می زند و قبول می کند که اشتباه کرده است.پیام عذرخواهی او به برانکو مخابره می شود.

پرده دوم: فولاد شهر. بازی با ذوب آهن

برانکو به ترکیب نیمه دوم بازی با سپاهان دست نزده است.نوراللهی روی نیمکت نشسته و عالیشاه جلوتر از انصاری در هافبک چپ بازی می کند.25 دقیقه مانده به پایان بازی مرد شماره 8 پرسپولیس بجای احمدزاده وارد زمین می شود و این بار در هافبک راست بازی می کند.به نظر می رسد برانکو 65 دقیقه نیمکت نشینی را برای تنبیه هافبک آزادشهری کافی دانسته باشد.

پرده سوم: روز قبل از بازی با فولاد

در طول هفته و در تمرینات پرسپولیس چنین به نظر می رسید که نوراللهی جایگاهش را دوباره به دست آورده. برانکو مرتب با او حرف می زند و هر حرکت شماره 8 که مورد تایید او باشد بلند و به فارسی "باریکلا" می گوید. او 18 نفرش را برای بازی با فولاد مشخص می کند.نوراللهی هم هست . تیم به هتل می رود.قرار است صبح بازی ساعت 10 بازیکنان در محوطه هتل تمرین نرم دویی داشته باشند. نوراللهی و طارمی که هم اتاق هستند 3 دقیقه دیر می رسند. برانکو زیر لب چیزی می گوید و تمرین نیم‌ساعته برگزار می شود.

پرده چهارم: رختکن ورزشگاه آزادی. قبل از بازی با فولاد

برانکو به کریم باقری می گوید به نوراللهی بگو اگر می خواهد به خانه برود می تواند برود. او در لیست 18 نفره نیست. کریم دلیلش را می پرسد و برانکو تاخیر در تمرین سبک صبح را یادآوری می کند. کریم انگار قانع نشده. فقط نوراللهی نبود که تاخیر کرده.طارمی هم همراه او بود اما حالا در ترکیب فیکس است. همین را به برانکو می گوید اما برانکو جواب می دهد در مورد طارمی نمی توانم تیمم را تنبیه کنم چون مهاجم ندارم . پورفسور زیر چشمی منتظر واکنش نوراللهی در قبال خبر خروجش از لیست 18 نفره است. باقری که خبر را به احمد می دهد او این بار بر خلاف بازی با سپاهان حرفه ای عمل می کند. در حالی که می توانست رختکن را ترک کند همانجا می ماند و به دوستانش روحیه می دهد.  در تمام طول بازی هم در رختکن می نشیند. بازی که تمام می شود به همه خسته نباشید و تبریک می گوید و پا به پای دوستانش شادی می کند. این اتفافات مقابل چشم برانکو می افتد. پورفسور لبخندی می زند.انگار پدری که پسر سر به هوایش را پای درس و مشق نشانده باشد.
حرکت زیبای ملی پوش ایران تحسین آلمان ها را برانگیخت

حرکت زیبای ملی پوش ایران تحسین آلمان ها را برانگیخت

حرکت زیبای ملی پوش ایران تحسین آلمان ها را برانگیخت

 


سايت باشگاه آلماني كه كمتر پيش آمده به تعريف و تمجيد از بازيكني بپردازد، در خبر بازگشت اين تيم از اردوي تركيه به تعريف و تمجيد از روحيه و آمادگي بالاي ملي‌پوش ايراني پرداخت

به گزارش تراز ،اردوی ۱۵ روزه FSV فرانکفورت در ترکیه با سه برد در بازی‌های دوستانه مقابل رقبای سرشناس به پایان رسید تا این تیم با روحیه و انگیزه بالا به آلمان بازگشته و خود را برای حضور در دور برگشت بوندس‌لیگای دو آماده کند.

سايت باشگاه آلماني كه كمتر پيش آمده به تعريف و تمجيد از بازيكني بپردازد، در خبر بازگشت اين تيم از اردوي تركيه به تعريف و تمجيد از روحيه و آمادگي بالاي ملي‌پوش ايراني پرداخت و نوشت: «احسان حاج‌صفي همچنان يكي از آماده‌ترين نفرات تيم در اردوها نشان داد، به خصوص در آخرين جلسه تمريني كه حركات نمايشي او در مسابقه تنيس فوتبال درون‌تيمي آمادگي بدني بالاي او را به رخ كشيد. احسان در كنار كاپيتان تيم از پس تمامي رقبا برآمد تا قهرمان تنيس فوتبال FSV ناميده شود». سايت فرانكفورت همچنين با قرار دادن تصاويري از قيچي برگردان‌هاي حاج‌صفي در تنيس فوتبال به تعريف و تمجيدهايش از اين بازيكن ادامه داد. FSV در آغاز دور برگشت بوندس‌ليگاي دو بايد سفر دشواري به شهر كارلسروهه داشته باشد و مقابل اين تصميم صف‌آرايي كند كه با توجه به عملكرد حاج‌صفي مي‌توان گفت او در اين بازي همچنان نقش مدافع چپ فرانكفورتي‌ها را بازي خواهد كرد.

حرف های جنجالی علیرضا حقیقی درباره آنهایی که نمی خواهند تیم ملی به جام جهانی برود

حرف های جنجالی علیرضا حقیقی درباره آنهایی که نمی خواهند تیم ملی به جام جهانی برود

دروازه بان جدید ماریتیمو به انتقاد از شرایط تیم ملی پرداخت و گفت امکاناتی که کروش می خواهد، کاملا طبیعی است.

 


به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا حقیقی دروازه بان شماره یک ایران که به تازگی قراردادی را با باشگاه ماریتیمو پرتغال امضا کرده، از اتفاقاتی که برای تیم ملی افتاده به شدت دلخور است و گلایه دارد. او امروز با انتقاد از شرایط تیم ملی، گفت: «من اینطور احساس می کنم که بعضی از مسئولان دوست ندارند تیم ملی ایران نتیجه بگیرد. اگر ما به تیم ملی زمین و لباس بدهیم، کار خاصی نکرده ایم. اینها عادی ترین امکاناتی است که باید در اختیار تیم ملی یک کشور باشد. اگر یک روز مدیری بیاید که بگوید من لباس و زمین آورده ام، کار بزرگی نکرده است. مگر ما می توانیم لخت به زمین برویم و بازی کنیم؟ آیا ما می توانیم در زمین خاکی تمرین کنیم؟ پس لباس و زمین که امکانات ویژه ای نیست. حالا اگر این شرایط مهیا نشده دیگر مسئولان می مانند و 70، 80 میلیون ایرانی که باید بعدا به آنها جوابگو باشند.»

حقیقی با انتقاد از زمین خراب کمپ تیم ملی که هنوز گامی برای ترمیم آن برداشته نشده، توضیح داد: «از آخرین بازی تیم ملی تا اولین اردو که در فروردین است ما چیزی نزدیک به 4 ماه زمان داشتیم. در این مدت می توانستیم 4،5 زمین خوب آماده کنیم. بعید می دانم از نظر مالی هم مشکلی داشته باشیم. تا جایی که می دانیم پول فیفا را داده اند. امیدواریم که مسئولان به فکر باشند. آقای کفاشیان در این مدت تلاش کرده و امیدوارم از این به بعد هم شاهد اتفاقات خوب باشیم.»

سومین پیروزی پرگل رئال با زیدان و هت تریک رونالدو

سومین پیروزی پرگل رئال با زیدان و هت تریک رونالدو

رئال مادرید موفق شد با 6 گل برابر اسپانیول به برتری برسد تا فاصله اش را با اتلتیکومادرید در رده دوم به حداقل برساند و سومین برد پر گل زیدان را با رئال تثبیت کند.
 
سرویس ورزشی پایتخت ؛ در ادامه هفته بیست و دوم لالیگا رئال مادرید در خانه در حالی به دیدار اسپانیول رفت که همیشه برابر این تیم سابقه کسب نتایج خوبی را در کارنامه داشت. بازی با درخشش کریم بنزما شروع شد و این مهاجم فرانسوی موفق شد در دقیقه 7 برای تیمش گلزنی کند تا رئال خیلی زود از حریف خود پیش بیفتد. در ادامه نوبت به کریستیانو رونالدو رسید که از روی نقطه پنالتی گل دوم تیمش را به ثمر برساند. چهار دقیقه بعد نوبت به خامس رودریگس رسید که گل سوم شاگردان زیدان را نیز وارد دروازه اسپانیول کنند تا در همان 16 دقیقه نخست رئال سه بار به گل رسیده باشد.

در حالی که بازی به پایان خود در نیمه نخست نزدیک می شد، کریستیانو رونالدو موفق شد دومین گل خود را نیز به ثمر برساند تا رئال قاطع تر به رختکن برود.

 

مادریدی ها که خیالشان بابت برد در این دیدار راحت بود در ادامه نیمه دوم با صبر بیشتری شروع به میدان داری کردند و از برتری خود بر حریف استفاده کردند و در دقیقه 82 کریستیانو رونالدو توانست هت تریک خود را تکمیل کند و گل سوم خود را در این دیدار وارد دروازه اسپانیول کند. در اواخر مسابقه اشتباه مدافع اسپانیول بر سنگینی شکست اضافه کرد و این بار یک گل به خودی باعث شد تا حساب کار در پایان با نتیجه 6 بر صفر به سود رئال مادرید به پایان برسد.

همچنین پیش از این دیدار والنسیا که با نویل نتایج ضعیفی کسب کرده است، این بار نیز در خانه برابر خیخون شکست خورد تا شانس والنسیا برای کسب سهمیه لیگ اروپا کمتر از قبل شود. لاس پالماس با نتیجه 2 بر یک سلتاویگو را شکست داد و سویا نیز موفق شد با نتیجه 3 بر یک لوانته را شکست دهد.

رشیدی:روزسختی برای رحمتی ومظاهری پیش بینی میکنم/شانس برداستقلال کم است

رشیدی:روزسختی برای رحمتی ومظاهری پیش بینی میکنم/شانس برداستقلال کم است

رشیدی:روزسختی برای رحمتی ومظاهری پیش بینی میکنم/شانس برداستقلال کم است

 


پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: فردا هر دو دروازه بان تیم های استقلال و ذوب آهن روز سختی را پیش روی خواهند داشت.

منصور رشیدی در گفت و گو با کاپ، درابره دیدار فردا استقلال در اصفهان اظهار داشت: بی گمان این دیدار برای هر دو تیم که از رقبای جدی هم در لیگ و جام حذفی محسوب می شوند از اهمیت بالایی برخوردار است و نوعی بازی شش امتیازی برای هر دو تیم محسوب می شود. استقلال به فکر حفظ صدر و زیاد تر کردن فاصله اش با رقبایش است و  ذوب آهن هم می خواهد خودش را به استقلال نزدیکتر کند.

وی افزود: این بازی قطعا جذاب هم خواهد وبد چون هم تیم مظلومی و هم تیم گل محمدی فوتبال بازی می کنند و اهل بسته بازی کردن نیستند. با این وجود فکر می کنم که بیشتر از هر نتیجه ای تساوی برای این بازی رقم بخورد اما اگر بخواهم به بردی یکی از این دو تیم نظر بدهم باید بگویم با توجه به شرایط میزبانی تیم ذوب آهن در اصفهان چند درصد بیشتر به این تیم شانس می دهم.

دروازه بان اسبق تیم ملی کشورمان همچنین در باره دروازه بانان دو تیم گفت: هم رحمتی و هم رشید مظاهری از بهترین های دروزاه بانی حال حاضر ایران محسوب می شوند و حتم دارم که کار را برای مهاجمان و هافبک های تیم مقابل شان سخت خواهند کرد. مظاهری در حال حاضر از بهترین هاست و با انرژی و جوانی که دارد خیلی خوب از دروازه تیم ذوب آهن مراقبت می کند.

دروازه بان اسبق تیم استقلال اضافه کرد: در آنسو هم  مهدی رحمتی دروازه بانی است که با سن و سالی که دارد در بهترین روزهای اوج دوران دروازه بانی اش بسر می برد و بی اغراق در حال حاضر بهترین دروازه بان حال حاضر ایران محسوب می شود. با این همه فردا آنها کار بسیار دشواری دارند و اگر هماهنگی لازم بین آنها با مدافعان شان کم باشد و دچار اشتباه شوند روز بدی را پشت سر خواهند گذاشت.

ظریف: چه کسی گفته از تیم ملی خداحافظی کردم؟

ظریف: چه کسی گفته از تیم ملی خداحافظی کردم؟لیبرو سابق تیم ملی والیبال می گوید غیبت مقطعی اش به صلاحدید کادر فنی وقت بوده و خداحافظی در کار نبوده است.

 به گزارش "ورزش سه"، با انتخاب رائول لوزانو آرژانتینی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال قطعا اتفاقات تازه ای در این مجموعه پیش خواهد آمد همانطور که گاییچ، مرحوم حسین معدنی، خولیو ولاسکو و اسلبودان کواچ تغییرات زیادی را انجام دادند. یکی از پست های تیم ملی که در چند سال اخیر دست خوش تغییرات زیادی شده بود، لیبرو است که به صورت مقطعی بازیکنان مختلفی در آن توپ زدند که علیزاده و مرندی آخرین آن بودند. اواسط مسابقات لیگ جهان و بعد از بازی ایران مقال لهستان با نظر کواچ فرهاد ظریف به تهران بازگشت و از آن موقع به بعد دیگر بازیکنان دیگری در این پست بازی کردند.

بعد از اتفاق لهستان توضیحات زیادی از سمت لیبرو تیم ملی و کادر فنی تیم ملی ارائه نشد اما حالا فرهاد ظریف می گوید: مردم بعضی وقت ها من را بیرون می بینند می گویند چرا خداحافظی کردی و این طور صحبت ها. کی گفته من خداحافظی کردم و نمی خواهم در تیم ملی بازی کنم؟ من در چند بازی آخر تیم ملی در تهران لیگ جهانی را از دست دادم و اتفاقات آن موقع به سرمری وقت برمی گشت و حالا با آمدن لوزانو او می تواند هر بازیکنی را انتخاب کند. کواچ در آن مقطع صلاح دید از من استفاده نکند اما این معنی خداحافظی من را نمی دهد.

او در ادامه گفت: من از سال ٨٢ در تیم ملی هستم و مربیان زیادی آمدند و رفتند. بعضی من را به عنوان لیبرو در تیم ملی انتخاب کردند و بعضی سایر بازیکنان را اما همیشه من آماده بودم و هر وقت دعوت می شدم سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم. حالا شرایط لوزانو با زمان کواچ متفاوت است و او حق دارد بازیکنان مورد علاقه خود را انتخاب کند. هر بازیکنی به صورت طبیعی گاهی در تیم ملی و گاهی نیست اما اگر این دوره دعوت شوم حتما به اردو هارمی روم و برای پوشیدن دوباره پیراهن تیم ملی تمام تلاشم را می کنم.