» » » فضای آموزشي هنرستان ها باید در ساخت و ساز مدارس در اولويت باشد

فضای آموزشي هنرستان ها باید در ساخت و ساز مدارس در اولويت باشد

مدیر کل فني حرفه اي وزارت آموزش و پرورش در زنجان گفت : فضای آموزشي هنرستان ها باید در ساخت و ساز مدارس در اولويت باشد .

فضای آموزشي هنرستان ها باید در ساخت و ساز مدارس در اولويت باشد

 


به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان زنجان، سید محسن حسینی مقدم درگردهمایی فنی و حرفه ای نواحی و مناطق استان كه در باشگاه فرهنگیان زنجان برگزار شد، اظهاركرد: جهت ايجاد هدایت تحصیلی متوازن، ضرایبی براي ظرفیت استان ها در نظر گرفته شده است.

مدیر کل فني حرفه اي وزارت آموزش و پرورش به کاهش تعداد رشته ها در شاخه فنی و حرفه ای و کاردانش اشاره كرد و افزود: ادغام برخی از رشته های فعلی شاخه فنی و حرفه ای در راستای تسهیل ورود فارغ التحصیلان به بازار کار ارزیابی شده است .

وي با بیان اینکه ساختار جدید دوره دوم متوسطه نظری در شورای عالی مصوب شده است ، تصريح كرد : میزان ساعت فعالیت دبیرستان های متوسطه نظری، 35 ساعت و هنرستان ها 40 ساعت در هفته در نظر گرفته شده است.

حسینی مقدم با بیان اینکه در ساختار جدید، هنرستان ها سه ساله می شود، افزود: فضا، تجهیزات و نیروی انسانی نیروی انسانی در هنرستان ها بايد در راستای ارتقا کیفیت آموزش های فنی و حرفه ای سازماندهی شوند.

مدیر کل فني حرفه اي وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان كرد: فضای هنرستانی در همه ساخت و سازهای جدید و بازسازی ها باید اولویت اول باشد و این امر باید در اولویت کاری ادارات کل نوسازی قرار گیرد.

توسط: admin | در تاریخ: (24-11-1394, 10:51)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم