» » » کلاس هوشمند يادگيري در دانش آموزان را تسهيل مي كند

کلاس هوشمند يادگيري در دانش آموزان را تسهيل مي كند

رئیس سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش وپرورش گفت: کلاس هوشمند يادگيري در دانش آموزان را تسهيل مي كند .

کلاس هوشمند يادگيري در دانش آموزان را تسهيل مي كند

 


به گزارش مركز اطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش به نقل از استان خراسان شمالی ، حجت الاسلام محی الدین  بهرام محمدیان در بازدید از كلاس هاي هوشمند استان خراسان شمالي درجمع معلمان مدرسه دخترانه ابتدایی شهدای فرهنگی بجنورد،  اظهاركرد : اولویت اصلی مدارس باید هوشمند سازی باشد تا یادگیری وآموزش برای دانش آموزان آسان شود واز اینکه خراسان شمالی تمام تلاش خود را برای هوشمند سازی مدارس انجام داده تقدیر وتشکر می شود.

رئیس سازمان پژوهش وبرنامه ریزی آموزشی وزارت آموزش وپرورش با بيان اين كه باید تلاش کنیم دانش آموزان را به سمت تولید محتوا سوق دهیم ، تصريح كرد : فرزندان را نه برای دیروز و امروز، بلکه برای آینده دور پرورش دهید تا بتوانند درآینده  برای مشکلات  تصمیم گیری مناسب انجام دهند.

وي خاطر نشان کرد : یکی از راه کارهای توسعه وترویج فناوری تولید محتوا است، افزود: هدف نهایی آموزش وپرورش حیات طیبه است همان حیاتی که هر انسانی لایق آن است که لازمه آن آینده نگری است.

وي با بيان اين كه برخی هوشمند سازی را دست يابی به سخت افزار می دانند اما آنچه در فناوری مهم است نرم افزار های استفاده ازآن است، افزود: درمدرسه هوشمند دانش آموزان خود بایدتجربه تولید را درک کنند و این تجربه امر یادگیری را تسهیل خواهد کرد.

محمديان افزود : اعتبار بخشی کتاب های جدید تالیف هرساله به استان ها ارسال می شود که امسال از طریق سامانه هوشمند انجام می گیرد واطلاعات برای استان از این طریق ارسال ودریافت می شود.

گفتني است؛ حجت الاسلام محمديان در جمع معلمان مدرسه دخترانه شهداي فرهنگي به سوالات آنان پاسخ داد.

توسط: admin | در تاریخ: (1-12-1394, 09:06)
تاکنون نظری ارسال نشده است ! شما اولین نفر باشید !

می خوام یک نظر جدید ثبت کنم